MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10368348
nr 1036 8348
Fåtöljer
Ett par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:24:50
1.000 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr